Co dla niej a co dla niego na Walentynki?

Walentynki to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu. Obchodzą je wszyscy zakochani. Chodzą na spacery, do kina, na obiady i romantyczne kolacje oraz… obdarowują się prezentami. Jest to niezwykle miły czas, bo mogą go spędzić razem. Kolacja jak kolacja, z filmem też można dojść jakoś wspólnie do porozumienia, jednak, co kupić na prezent? To już nie takie proste zadanie. Ale z naszymi radami powinno być łatwiej.

Magnesy na Walentynki

Coś drobnego, coś od serca…

Walentynki to świetna okazja, by podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego, jakiś prezent. Nie musi jednak być duży, ani też drogi. Wystarczy zwykły upominek, który sprawi radość. Byłoby też fajnie, gdyby służył, jako pamiątka. W tego rodzaju prezentach chodzi najbardziej o to, by był wręczony od serca.

Poznaj nasze propozycje

Ciekawy upominek z okazji Walentynek to na przykład poduszka z grawerem lub ze wspólnym zdjęciem. To fajna pamiątka, która jeżeli będzie dobrze wykonana, posłuży na pewno kilka lat. Kolejna propozycja to ramka ze zdjęciem, kubek walentynkowy czy inne tego typu gadżety. Takie właśnie prezenty najczęściej dostępne są w sklepach przed Walentynkami i takie też proponujemy wszystkim, którzy mają chęć wręczyć je ukochanym osobom. Zachęcamy również do tego, aby nieco kreatywniej podchodzić do tematu, poprzez tworzenie autorskich upominków lub zakup tych bardziej zindywidualizowanych. I w tym zakresie mamy wiele interesujących propozycji.

Statuetka na Walentynki

Wybierz upominek, który uwieczni ten wspaniały moment

Jednym z ciekawszych upominków z okazji Walentynek są drewniane serca statuetki, zawieszki albo też magnesy na lodówkę. Podarunki te nie tylko fantastycznie wyglądają, ale też służą przez wiele długich lat. Dlatego są doskonałą pamiątką. I takie właśnie prezenty są najlepsze. Bez wątpienia drewniane serce w dowolnej formie wykończone dopasowanym do okoliczności grawerem, będzie doskonałym sposobem na uwiecznienie tych wspaniałych momentów, chwil spędzonych razem. Serca zdobione napisem dopasowanym do okazji idealnie pasują zarówno dla niej, jak i dla niego. Byłoby nawet fajnie obdarować się takimi serduszkami wzajemnie. Czy jest piękniejszy prezent na 14 lutego od tak oryginalnie wykonanego serca? Pomysłów jest wiele, ale niekoniecznie będą to trafione propozycje.

Jeżeli chcesz podarować ukochanej osobie serce z drewna albo wciąż szukasz pomysłu na prezent dla niej czy dla niego z okazji Walentynek, zapoznaj się z treścią naszego bloga. Bywa bardzo inspirująca i pomocna przy szukaniu upominków.